Spolupráce

Mám také dashcam kanál, uděláš mi reklamu?

Neudělám. Pokud mě nějaký kanál zaujme, rád ho zmíním ve videu z vlastní vůle. Pokud tvůj kanál má zajímavou tvorbu, dostane se mezi lidi sám, tak jako kanály ostatních dashcamerů.

 

 

Jak s tebou navázat alespoň nějakou spolupráci?

Samozřejmě mi můžeš napsat, pokud dostaneš nějaký nápad. Spolupráci se nebráním a občas s ostatními dashcamery něco natočíme. Stačí mi napsat na fb stránku nebo na email.

 

 

Mám záběr, který bych ti chtěl poslat, aby se objevil v mixu, jak ti ho pošlu?

Pokud je video krátké a má pár MB můžeš mi ho poslat jako přílohu na info@plzenskajehlarenska.cz. Jestli je video delší a jeho velikost má přes 20 MB nahraj ho na nějaké úložiště typu ulož.to a pošli mi na fb do zpráv nebo na email odkaz ke stažení. Neposílejte mi soubor přímo přes fb. Facebook snižuje kvalitu videa, posílejte pouze odkazy ke stažení. Videa zaslaná přímo přes fb se v mixu určitě neukážou a nebudu na ně reagovat.

 

 

Mám produkt který bych chtěl propagovat u tebe ve videu, je to možné?

Propagaci produktů se nebráním, ale má to svá pravidla. Důležité je, aby produkt měl blízko k dopravní tématice. Nebudu na dashcam kanále propagovat pytlíkový polívky.

 

 

 

Výborně, mám produkt související s dopravní tématikou, jak na to?

Pokud mě produkt zaujme, můžeme se domluvit. Produkt mi pošleš, já ho vyzkouším a pokud budu spokojen, může se objevit ve videu. Já od tebe dostanu produkt, který mě zaujme a vyzkouším si ho. Pokud budu spokojen, zašleš produkt znovu, objeví se ve videu kde o něj udělám soutěž a spokojenost bude i na straně sledujících.

 

 

 

A co nějaká čísla? Vyplatí se ti dávat sponzorské dary do soutěže?

Od léta 2016 si držím první příčku na české dashcam scéně. Mám 114 tisíc AKTIVNÍCH odběratelů.  V průměru má můj kanál 900 000 zhlédnutí za měsíc a míra udržení publika je přes 72%. Celkový počet zhlédnutí mých videí je přes 41 milionů. Kanál sledují především muži ve věku 18-35 let s láskou k autům, umíš si tedy z toho vyvodit, zda-li je tvůj produkt vhodný k oslovení tohoto publika.