O Jehle

Kdo je vůbec Jehla?

Jehla je mladík z Plzně, který brázdí silnice necelých 8 let. Za těch 8 let najezdil po celé republice přes 500 000km a proto se rozhodl ukázat ostatním, na co při svých cestách naráží.

 

 

Čím jehla brázdí silnice?

Nejčastější otázky které Jehla dostává – Čím to jezdí? Co v tom je za motor, že to tak dobře jede? Co v tom je za motor, že mu to vůbec nejede? Jehla brázdí silnice Škodou Octavií s benzínovým motorem o obsahu 1.6.

 

 

Čím jehla natáčí a v čem stříhá videa?

Jehla dlouhou dobu k natáčení používal autokameru TrueCam A5, která měla výborný obraz jak ve dne, tak hlavně v noci. Bohužel po dvouletém používání začla kamera zlobit jak spolehlivostí nahrávání, tak chatrným držákem. V létě 2017 dostal jehla od firmy Lamax akční kameru Lamax X8 Electra, která má i funkce a příslušenství autokamery. Po natočení záběrů jsou videa prohnána střihovým editorem Sony Vegas 14.

 

 

Čím se jehla živí, že tolik najezdí?

V současnosti už jehla moc nenajezdí, živí se v oblasti e-commerce a vedle Jehlárenské ještě dělá na zvráceném webu plného zla – Agresori.com. Pokud byste chtěli nějaký film, seriál či hru, můžete navštívit i jeho další web na kterém se podílí a to WarCenter.cz

 

 

 

Je jehla osobně stejný cholerický magor jako za volantem?

Jehla je plnej zla, zlo ze sebe dostává v kabině vozu, kde si často slovně ulevuje. Pokud zlo nevyprchá, sedne k počítači a zlo ze sebe dostává na Agresorech, kde pro vás chystá ty nejnechutnější příspěvky. Po této denní rutině je z Jehly příjemnej a klidnej hoch, kterej s váma rád půjde na pivo. Ale běda jak mu na silnicích nedáte přednost zprava.

 

Jak získat Jehlovo nálepku? A má Jehla nějaký merch?

Nálepky je možno získat pouze osobně, například při srazu u sloupku o kterém se dozvíš vždy na fb page, nebo pokud Jehlu potkáš někde ve městě, vždy u sebe nějakou má. Merch zatím k prodeji žádný není.

 

A teď to nejdůležitější – co je to za song v každém jeho videu?!

Jedná se o instrumentální verzi skladby Koma od rappera Řezníka. Na youtube ji hledej pod názvem Podojkravu – Koma.